czwartek, 20 czerwca 2013

Treningowo

W piątek napisałam ostatni egzamin i tym samym rozpoczęłam 3,5 miesięczne wakacje. Ta sesja szybko mi zleciała ,wszystko zaliczyłam ,a w moim indeksie pojawiło się sporo 5, 4,5 i 4 :)  Mogę już powiedzieć ,że jestem studentką III roku ! :)
W pierwszym dniu wakacji wysprzątałam na błysk swój pokój ,wyrzuciłam sporo niepotrzebnych rzeczy - od razu lepiej się czuję ! A od soboty wróciłam do ćwiczeń :) W końcu ,po ponad 1,5 miesięcznej przerwie ! Okropnie tęskniłam za ćwiczeniami.

Mam w sobie sporo motywacji i najchętniej ćwiczyłabym 3 razy dziennie.

Ćwiczę przede wszystkim z Ewą Chodakowską ( po której widzę efekty i której treningi kocham ) ,Mel B ,Cassie i Toffany. Dodatkowo robię squaty ,wall sit ,pompki tyłem na ławeczce i przysiady ze sztangą na barkach.
Staram się zdrowo odżywiać, regularnie pić zieloną herbatę i przynajmniej 2l wody i wysypiać się.
Nie zwracam uwagi na swoją wagę, ważniejsze są dla mnie centymetry i piękne kształty :)

To tyle ! 
Wstawię niedługo swoje wymiary i cel jaki chce osiągnąć.

~ Justa 

3 komentarze:

 1. Ja również miałam ostry czas treningów z Ewką i bardzo chcę wrócić. Niestety wciąż brakuje mi czasu a teraz dodatkowo te wysokie temperatury, które totalnie mnie demotywują. 8 godzin w biurze bez klimatyzacji jest najgorszym z najgorszych.
  Tak więc gratuluję i życzę szybkich rezultatów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. woooow, fajnie ja tez się zbieram do ćwiczeń. też już się nie ważę tylko porównuję zdjęcia. :D http://vannzaws.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia :) Ja uwielbiam ćwiczyć z Ewką!

  OdpowiedzUsuń