wtorek, 21 maja 2013

200 dni włosomanii

Dzisiaj mija dokładnie 200 dni od kiedy jestem włosomaniaczką ! :) I mimo ,że olejowaniem i odżywianiem włosów zaczęłam interesować się trochę wcześniej to za pierwszy dzień mojego włosomaniactwa uznaję ten ,w którym zdecydowałam się na dobre zrezygnować z prostownicy. Nie było łatwo ,bo moje włosy po ok. 5 latach prostowania dzień w dzień ,rozjaśnianiu co 2 miesiące i paru dekoloryzacjach ( czasem nawet 2 razy w miesiącu ) nie wyglądały najlepiej.

Nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na stan moich włosów. Zaczęło się dopiero jak zobaczyłam efekty po roku intensywnej pielęgnacji jednej z blogerek - byłam w szoku !
I wciągnęło mnie ! Spędzałam po parę godzin tygodniowo na czytaniu o włosach ,odżywkach ,olejach ,maskach ,wcierakach ...
Pierwszym olejem jaki kupiłam ( ponad rok temu ) był olejek Alterra Granat i Awokado ,a pierwszą odżywką - odżywka nawilżająca Alterra Granat i Aloes do włosów suchych i zniszczonych - obu używam do tej pory i cały czas uwielbiam.Żeby nie zanudzać ,na koniec napiszę tylko ,że po tych 200 dniach stan moich włosów znacznie się poprawił - w końcu nie wyglądają jak siano ,ładnie się układają ,są zdrowsze ,nie są tak matowe jak kiedyś ,a końcówki praktycznie są niezniszczone.


~ Justa


1 komentarz:

  1. Nice post!! would you like to follow each other?
    Besos, desde España, Marcela♥

    OdpowiedzUsuń